Caffe bar & restaurant Collégium Holíč

Caffe bar & restaurant Collégium Holíč

Reštaurácia Collegium sa vyvíja necelých 5 rokov. Za túto krátku chvíľu si stihla vybudovať dobré meno a zapísať sa v srdciach milovníkov kvalitnej gastronómie. Základným princípom kuchyne je predovšetkým dôraz kladený na vysokú kvalitu surovín, ich čerstvosť a veľká miera chuťovej i vizuálnej inovatívnosti. Harmonické spojenie týchto vlastností sa odzrkadľuje nielen na kvalite a chuti, ale aj na spokojnosti zákazníka. V snahe zlepšiť sa si pečú vlastný chlieb, pestujú bylinky a podávajú vlastnú značku kávy.

Zmes kávy je jedinečná a na Slovensku si ju kúpite len tu. Zrná sa pražia o niečo svetlejšie než bývajú ostatné kávy, preto sa na povrch dostávajú orechové tóny, ktoré sprevádza veľmi jemná acidita tropického ovocia. Po dopití v ústach zostávajú horkosladké a čokoládové chute. Collegium je káva zložená z arabiky a robusty v pomere 80%/20%.
Arabicu v tejto zmesi zastupujú starostlivo vyberané kávové zrná z Brazílie a Kostariky. 20 % zmesi tvorí vietnamská robusta, ktorá vytvára nádhernú „krému“ a pridáva do chuti kávy zemitosť a telo. Zrná sa pražia každý týždeň v malom množstve, čím sa zaručí extra čerstvosť a intenzívna aróma a chuť.

Ďalšie Informácie

Otváracie hodiny:
pondelok – štvrtok: 08:30 – 21:00
piatok:                   08:30 - 24:00
sobota:                  10:00 – 23:45
nedeľa:                  zatvorené
Adresa:
Restaurant Collégium 
Námestie svätého Martina 409/5 
908 51 Holíč
Kontakt:
+421 911 069 577
INFO@COLLEGIUMRESTAURANT.SK
www.collegiumrestaurant.sk

Fotogaléria

Ako sa sem dostať