Bratislavský októberfest a biela noc už tento víkend

Bratislavský októberfest a biela noc už tento víkend

Široký výber toho najkvalitnejšieho piva, skvelý street food a zábava – túto dokonalú kombináciu Vám Bratislavský Oktoberfest prinesie 29. septembra! 20 regionálnych pivovarov vás na námestí SNP opäť presvedčí, že aj naše pivo môže byť svetové. Nebude chýbať ani široký výber street foodu, Farm Fest zóna Vám aj tento rok ponúkne kvalitné víno, nealko a regionálne pochúťky. Skvelú atmosféru dotvorí jedinečný hudobný program – Billy Barman, Korben Dallas, Vec & Škrupo, Fragile a ďalší!

„Pivo je jedným z tradičných produktov bratislavského regiónu. Práve preto tradíciu varenia kvalitného piva, predstavíme poslednú septembrovú sobotu na Námestí SNP počas štvrtého Bratislavského Oktoberfestu,“ povedal výkonný riaditeľ KOCR Bratislava Region Tourism Lukáš Dobrocký.

Koniec septembra si na námestí SNP užijete pohodovú festivalovú atmosféru. Po troch vydarených ročníkoch vám opäť prinášame Bratislavský Oktoberfest a všetko čo k nemu patrí. Milovníci piva rozhodne ocenia široký výber špičkovej kvality od našich regionálnych pivovarov. Každé pivo je jedinečné svojou chuťou a receptúrou a ostáva len na vás objaviť svoje obľúbené.

Fantastickú chuť vychladeného piva vám ešte zlepšíme širokým výberom obľúbených bratislavských a regionálnych street foodov. Či už máte chuť na poctivý burger alebo sladkú maškrtu, Oktoberfest vás nenechá v štichu. Tradične sme pre vás pripravili aj Farm Fest zónu, kde vám predajcovia ponúknu to najlepšie z nášho regiónu – od bratislavských rožkov až po výborné víno a ríbezlák.

Ku spojeniu špičkového piva a street foodu chýba už len skvelá muzika. Dokonalú atmosféru dotvoria kapely ako Billy Barman, Korben Dallas, Vec & Škrupo, Fragile a The Cellmates.

Tešíme sa na vás 29. septembra od 14:00 do 22:00 na Námestí SNP!

Viac informácií o podujatí nájdete na Facebooku: Bratislavský Oktoberfest a na www.gob.sk