Kam za relaxom na Záhorí?

S jeseňou prichádza chladné počasie a častejšie sa obzeráme po horúcich saunách, teplých vírivkách, príjemných masážach. Toto všetko nájdete aj v regióne Záhorie, tak si poďme pozrieť naše tipy.

Začneme v najväčšom meste Senica. Od stredy 31. októbra si milovníci sauny môžu po dvojmesačnej odstávke znovu vychutnať saunovanie v priestoroch mestskej plavárne. Odstávku sauny využili Rekreačné služby mesta Senica na rekonštrukciu hygienických zariadení, teda spŕch, toaliet a miestnosti pre maséra. Táto rekonštrukcia si vyžiadala investíciu zhruba 15 tisíc eur. V zimných mesiacoch ju navštívi zhruba 1500 ľudí, v letných mesiacoch je návštevnosť cca 350 návštevníkov. Aj preto je v zime otváracia doba dlhšia a v lete kratšia. Pondelky, stredy a nedele si saunu môžu užiť muži. Utorky, štvrtky a soboty je sauna určená pre ženy. Zmiešané páry majú na saunovanie vyhradený piatok. Okrem sauny je tu plavecký bazén, detský bazén, dva tobogány, vírivka a nechýba ani solárium či masáže.
V Senici ešte ostaneme, a to v Grand hoteli Senica kde si môžete dopriať wellness za prijateľnú cenu.

V kúpeloch Smrdáky odporúčame využiť pobytové balíčky, ktoré zahŕňajú konzultáciu s lekárom, balneoterapiu, masáže a veľa ďalších príjemných procedúr.

V kúpeloch ostaneme, avšak v tých pivných v Prievaloch. Tam si okrem jedinečného pivného kúpelu, kľudne aj párového, doprajte thajské masáže, vírivku ale aj sauny.

V hoteli Malvázia sa zrelaxujete dosýta. Jedinečné výhľady ešte podtrhnú atmosféru tohto miesta. Oddýchnuť si môžete v saunách či vírivke a nechýbajú ani masérske a kozmetické služby.

Presunieme sa do Skalice a tu odporúčame navštíviť Hotel sv. Ludmila. Ich relax zóna prešla minulý rok rekonštrukciou, preto návštevníkov očarí krásne členitý priestor so saunami, vírivkou, masážnymi miestnosťami a potôčikom s kneippovou terapiou. Útulné menšie wellness ponúka aj Hotel sv. Michal v centre mesta, kde si môžete dopriať teplý kúpel alebo infrasaunu.

V Malackách neobíďte Wellness hotel Spark. Už názov napovedá, že relax zóna nebude len tak obyčajná. Vnútorný bazén, sauny, vírivka a množstvo iných služieb uspokojí aj o náročnejšie požiadavky klientov.

Neďaleko Malaciek v obci Lozorno nájdete krásny Hotel Pri mlyne. Očarí vás už pri príchode do hotela a wellness nebude zaostávať. 

Pevne veríme, že sme vás inšpirovali a nájdete svoju oázu relaxu.

Fotogaléria